Image
Image
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

Види обігрівачів

Дата публікації: 05.11.2020
Просмотров: 80
Види обігрівачів

Які бувають види обігрівачів

Обігрівачі – це джерела основного і додаткового опалення. Вони широко застосовуються для обігріву закритих приміщень або об'єктів, розташованих на вулиці. Газові пристрої не прив'язані до електромережі, що дозволяє використовувати їх у віддалених об'єктах: їх можна брати з собою в похід або обігріти за їх допомогою літній майданчик.

З приходом осені, коли температура за вікном опускається, а опалення ще не увімкнули, в квартирах стає сиро і незатишно. Вирішують цю проблему електричні прилади обігріву. Бюджетні тепло вентилятори добре і швидко піднімають температуру офісних кабінетів, вони можуть швидко висушити повітря у ванній кімнаті.

За принципом передачі корисної енергії моделі обігрівачів діляться на:

-конвекторні;

- випромінюючі.

Конвекторний тип приладів працює завдяки руху повітря. Холодне повітря важче теплого, тому він завжди знаходиться знизу. Проходячи через конвектор, потоки нагріваються і піднімаються вгору. При правильній конвекції налагоджується постійна циркуляція повітряних мас і приміщення нагрівається рівномірно.

Конструктивно, конвекторний радіатор складається з нагрівального елементу і корпусу. Для забезпечення максимальної ефективності обігріву, площу теплообмінника роблять ребристою, а зверху і знизу металевого корпусу встановлюють ґрати, які забезпечують правильний напрямок потоку підігрітого повітря.

Такий тип обігрівачів працює безшумно, має естетичний вигляд, високі показники ККД. Прилади можуть монтуватися на стіну або встановлюватися на підлогу. Їх успішно застосовують для обігріву будинку, офісу, громадських місць або виробничих площ.

Конвекторні обігрівачі можуть працювати від енергії електрики або теплої води. Останні застосовують у водяній системі опалення.

Випромінюючі обігрівачі створюють інфрачервоні хвилі, які передають теплову енергію предметів, а не повітрю. Їх принцип роботи нагадує сонячний обігрів: наприклад, ділянка, на яку потрапляють сонячні промені, моментально отримує тепло, а як тільки сонце сховалося, подача теплової енергії припинилася.
 


Конструктивно, такий тип обігрівачів може мати різне виконання, основними елементами ІЧ-пристроїв є випромінювач і відбивач, який спрямовує промені в заданому напрямку. Галогенні, кварцові або карбонові випромінювачі створюють невидиму теплову енергію. ІЧ-промені мають різні показники в діапазоні хвиль спектральної області. Їх поділяють на короткохвильові, середньохвильові і довгохвильові.

Випромінювання ІЧ-нагрівачів знаходиться в короткохвильовій і середній частині інфрачервоного спектру, що обумовлює мінімальні втрати теплової енергії і передачу її безпосередньо об'єкту споживання. Їх ефективно можна використовувати не тільки в закритих кімнатах, але і на вулиці.

Види обігрівачів, який краще?

Всі опалювальні прилади, представлені сьогодні на ринку умовно можна розділити на кілька видів:

-тепловентилятори;

-масляні;

-керамічні;

-інфрачервоні.
 

Тепловентилятори складаються з нагрівального елемента і електродвигуна, які приводить у рух лопаті крильчатки. Вентилятор видуває нагріте повітря, і приміщення швидко прогрівається. Як правило, такі моделі мають перемикачі потужності. Мобільні моделі можна легко повертати і направляти теплий потік в певне місце. У магазинах і торгово-розважальних центрах вони допомагають створити теплову завісу біля входу з вулиці.

Певними перевагами володіють масляні моделі. Металевий штампований корпус має герметичну конструкцію, всередині якої знаходиться теплоносій – машинне масло. Нагрівальний елемент віддає теплову енергію робочої рідини, що циркулює в закритій системі і нагріває агрегат.

Кожна модель масляного пристрою має терморегулятор, який дозволяє задати потрібні параметри нагріву приміщення. Важливою умовою надійної і продуктивної роботи масляного обладнання, є його вертикальне положення. Деякі моделі мають спеціальний датчик контролю положення.

 Керамічні обігрівачі для дому здатні швидко накопичити і віддати теплову енергію. Нагрівальний елемент такого пристрою – це керамічні пластини. Їх особливість і перевага полягає в здатності накопичувати тепло: навіть після відключення елемента від мережі, вони продовжують віддавати тепло. Це забезпечує енергоефективність приладу і високі показники продуктивності.
 

Сучасними і популярними моделями домашніх обігрівачів вважаються інфрачервоні пристрої. Кварцові, галогенові та карбонові моделі мають невеликі розміри і вагу: вони можуть бути легше 1 кг. Такі нагрівачі мають вакуумну трубку з кварцу, всередині якої розташована вуглецева або вольфрамова спіраль. Вони швидко розігріваються, виділяють інфрачервону енергію, при цьому вони утворюють світло. Керамічні та мікатермічні варіанти мають захисну оболонку і не світяться, такі моделі мають більш високу вартість.

 Не можна визначити найкращий тип обігрівача. Кожна модель і особливість виробленої енергії має свою сферу застосування. Залежно від фінансових можливостей, розмірів приміщення і доступних видів енергії обирається відповідний обігрівач.


 

Поділитися:
Залиште свій відгук!
Залиште відгук про статтю
Популярні статті
Доставимо безкоштовно
19.03.2020
Доставимо безкоштовно
..
РОЗСТРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МІСЯЦІВ
24.09.2020
РОЗСТРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МІСЯЦІВ
        БЕРИ У РОЗСТРОЧКУ ВСЕ ЩО ХОЧЕШ НА 24 МІСЯЦІ!  ..
Щасливі години
29.04.2020
Щасливі години
ЛІТНІЙ КУПЛЯЙ від АССОЛЬ!Заводь будільнік!Тільки 3 дні – п’ятниця, субота, неділя, з 10:00 по 14:00!Кондиціонер Grunhelm - 4599грн  ̶6̶9̶9̶9̶ грнВентилятор Grunhelm -&nbs..
ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ
08.10.2020
ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ
Тільки 4 дні! з 8.10 по 11.10  ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ від АССОЛЬ! РЕАЛЬНІ ЗНИЖКИ до -25% ►Електрочайник Reca RKS217S — 99 грн 199 грн ►Тепловентилятор Ardesto FHJ2000W — 199 грн..
Знижки до -25% Переяслав-Хмельницький
30.07.2020
Знижки до -25% Переяслав-Хмельницький
Переяслав-ХмельницькийЛише два дні 30 та 31 липняОбвал цін до -25 %За адресою: Вул. Богдана Хмельницького 129 +38 (063) 260 54 63 Ассоль з турботою про вас!..
м. Балта ГРАНДІОЗНЕ ВІДКРИТТЯ з 3 по 9 серпня
22.07.2020
м. Балта ГРАНДІОЗНЕ ВІДКРИТТЯ з 3 по 9 серпня
Балта!⠀З 3 по 9 серпня⠀Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини Ассоль, в центрі міста⠀ Протягом тижня, кожного ранку перші 20 покупців гарантовано отримують у подарунок сковорідку⠀..
Ульотний КЕШБЕК до 50% на другий товар
18.09.2020
Ульотний КЕШБЕК до 50% на другий товар
УЛЬОТНИЙ КЕШБЕК на все від АССОЛЬ!Антипригарна сковорода Martex 26см - 89 грнПавербанк Gelios 10000mAh - 188 грнПральна машина ARDESTO WMS-6118W (6кг,..
Розмір має значення
19.08.2019
Розмір має значення
* {box-sizing: border-box} body {font-family: Verdana, sans-serif; margin:0} .mySlides {display: none} img {vertical-align: middle;} /* Slideshow container */ .slideshow-container { max-wi..
ПОДАРУНКИ лише до 15 серпня
23.07.2020
ПОДАРУНКИ лише до 15 серпня
Тільки до 15 серпня до всіх товарів – ПОДАРКИ!Вентилятор – 269грн 4̶9̶9̶г̶р̶нМ’ясорубка – 749грн 1̶1̶8̶8̶г̶р̶нСоковитискач – 999грн 1̶2̶9̶9̶г̶р̶нСмартфон Tecno Spark 5 pro 4/128 Gb 3999грн + подарок н..