Бутербродниці





















Мало хто відмовиться з ранку від гарячого апетитного сендвіча на сніданок, а спеціальна бутербродница покликана повністю поміняти ваше уявлення про настільки звичному блюді. Це своєрідний компроміс, який перетворює сухомятку в гарячу їжу. В результаті на диво приємний сніданок за хвилини готується в маленькому валізці і робить щоранку по-справжньому ізисканним.На перший погляд може здатися, що все, що можна отримати з цього пристрою - підсмажений хлібець, як в тостері. Але відгуки покупців в Україні: Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Запоріжжі дають інше уявлення. Прилад готує щось на зразок печеного пиріжка, а м'якоть хліба під час розігріву вбирає смак начинки в середині сендвіча.
Ємність
Логічно почати вибір з кількості приготованих сендвічів за раз. Звичайні моделі одночасно роблять 2-4 бутерброда, більш місткі - до 8-ми. Тобто, для невеликої сім'ї цілком достатньо найменшої. Інша справа, що в холостяцьке житло можуть раптово нагрянути друзі компанією. Тоді частування легше приготувати в більш місткому приладі. Адже завжди простіше приготувати велику партію за раз, ніж запускати прилад кілька циклів і витрачати електрику. За підсумком, зустрічається три типи:
маленька бутербродница на 1 скибочка (1-2 бутерброда);
середня - 2 скибочки (4 бутерброда);
велика - 4 скибочки (8 бутербродів).
Потужність
Час нагріву пластик і швидкість приготування самого блюда залежить не тільки від того, скільки штук готується за раз, але і від потужності. За цим показником бутербродниці мають:
малу потужність: 600-700 Вт;
середню: 750-800 Вт;
високу: від 900 Вт.
Хоча за потужністю моделі відрізняються значно, час приготування не настільки кардинально відрізняється. Хоча, звичайно, малопотужний прилад працює повільніше якісного аналога.