Плойки та стайлери





















Різновиди
В першу чергу, плойки розрізняються формою, яку підбирають виходячи з потрібний тип завивки: Циліндричні - класичні моделі у вигляді круглого стержня з затискачем. Такий тип найчастіше використовують для створення зачісок в домашніх умовах. З обертовим притискним елементом у вигляді планки, яка прокручується навколо своєї осі. Ці інструменти одночасно і накручують, і пригладжують пасма. Ідеально підходять для створення хвиль, які виглядають природно. Подвійні - призначені для створення зиґзаґоподібних локонів. Спіральні - завивають волосся в спіралеподібні кучері. Конусні - при використанні таких приладів локони виглядають максимально природно. У коренів вони великі, а донизу звужуються. Але застосування конусних моделей вимагає використання термоперчаток. Тому купити професійні плойки конусної форми рекомендується майстрам, які працюють в салонах.
Технічні характеристики
Потужність - один з ключових параметрів електроприладу. Чим вище потужність, тим швидше нагріється прилад і буде готовий до роботи. Судячи з відгуків користувачів, для побутових моделей достатньо потужності до 50 Вт, а для інтенсивного використання в перукарні краще доглянути більш потужний пристрій. Наявність терморегулятора дозволяє виставити оптимальну температуру в залежності від типу волосся. Для тонких рекомендується використовувати температуру нагрівання не вище 150 градусів, а для жорстких і густих - 150-170 градусів. Не менш важлива характеристика - матеріал покриття робочої поверхні: Метал - використовується в недорогих моделях. Металеве покриття нерівномірно розподіляє температуру, тому підходить для не надто частого використання. Кераміка - прогрівається більш рівномірно в порівнянні з металом. Плойки з покриттям з кераміки дорожче металевих, але більш дбайливо впливають на волосся. Турмалін - покриття знімає статичну електрику, надає волоссю блиск і шовковистість.
Рекомендації по вибору
Діаметр робочої частини плойки підбирається виходячи з того, якого розміру кучері ви прагнете отримати. Для дрібних кучериків вибирають моделі від 10 мм, для великих хвиль, навпаки, з великим діаметром стрижня (25-33 мм). Насадки, які йдуть в комплекті з багатьма електроприладами, істотно розширюють можливості інструменту. Це насадки для випрямлення, насадки-щітки для укладання, спіралеподібні для довгого волосся. Наявність рідкокристалічного дисплея спрощує управління електроприладом - користувач бачить на екрані виставлену температуру. Корисна функція автоматичного вимкнення, що захищає від критичного перегріву. При доступною ціною плойка з автовідключенням гарантує безпеку - прилад відключиться, якщо він пропрацював занадто довго. Тим, хто використовує плойку для роботи, варто звернути увагу на довжину шнура - у професійних моделей він повинен бути не коротше 2.5-3 метрів.