Соковижималки та цитрус-преси















Основні характеристики соковижималок
З пріоритетами визначилися, тоді поговоримо про основні характеристики соковижималок, на які важливо і потрібно звертати увагу.
Матеріал, з якого виготовлена соковижималка. Найбільшого поширення набули моделі, корпус і контейнери яких виготовлені з пластику та нержавіючої сталі. Пластиковий корпус легко миється, менше важить (чим такий же корпус з нержавійки), але швидше окислюється. Якщо ви часто робите сік з додаванням моркви чи буряка, і вирішите купити електричну соковижималку, пластикові контейнери швидко придбають чудовий помаранчевий або червоний відтінок. Однак моделі з пластиковим корпусом дешевше. Тому, якщо все-таки ви вирішили віддати перевагу їм, зверніть увагу на якість пластика. Контейнер виготовлений з дешевої пластмаси вплине на смак фрешу, а точніше сказати ви будите пити сік з пластиковим присмаком і купою «корисних» елементів. Не варто на цьому економити. А тепер про соковижималках з металевим корпусом. Вони, звичайно, трохи дорожче і важче, на них дуже часто залишаються відбитки долонь (і це факт). Крім того, колірна гамма обмежена кількома відтінками. Але нержавіюча сталь довговічніша, а тому ваша улюблена соковижималка прослужить довше.
Потужність. Важливий фактор, погодьтеся, особливо якщо від нього залежить швидкість віджиму. Соковижималка електрична має потужність від 200 Вт до 1,5 кВт. Якщо ви вибираєте модель для домашнього використання, зупиніть свій вибір на соковижималці потужністю 400 - 500 Вт. Цього цілком достатньо для швидкого приготування улюбленого напою і не буде потрібно великої витрати електроенергії. Якщо соковижималка потрібна для віджиму соку в виробничих масштабах або для роботи в ресторані, наприклад, вибирайте більш потужну модель. Вона не буде сильно перегріватися в результаті інтенсивної роботи і прослужить довше.
Резервуар для макухи. Звичайно, краще, якщо в комплект входить такий контейнер - тоді вам не пройдеться підбирати за розміром потрібну тарілку або миску.