Image
Image
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

Стерилізатори

Новини блогу
Розстрочка до 25 плажежів
29.04.2020
Розстрочка до 25 плажежів
Спешл Пропозішен Від АссольНаша розстрочкаДо 25 платежів!Без переплат!Без першого внеску!Швидко!Зручно!Просто!!Деталі у продавців консультантів...
Кешбек до 30%
29.04.2020
Кешбек до 30%
Спешл ПропозішенВід АссольCASHBACK до 30% з кожного товару!Ним можна оплатити 100% наступної покупки.Деталі у продавців консультантів...
Щасливі години
29.04.2020
Щасливі години
СПЕШЛ ПРОПОЗІШН від АССОЛЬ!Тільки 3 дні – п’ятниця, субота, неділя, з 10:00 по 14:00!Купуй супертовари за суперцінами:Антипригарна сковорода - 88 грн   ̶3̶5̶9̶Пилосос SCARLETT..
ВИГРАВАЙ ЕЛЕКТРОСКУТЕР!
29.04.2020
ВИГРАВАЙ ЕЛЕКТРОСКУТЕР!
Спешл ПропозішенВід АссольХочеш виграти ЕЛЕКТРОМОПЕД?Все дуже просто, кожен покупець нашого магазину має змогу виграти цей чудовий подарунок.Все що потрібно, це стати покупцем магазину техні..
Доставимо безкоштовно
19.03.2020
Доставимо безкоштовно
..
Знижки на всю техніку
06.03.2020
Знижки на всю техніку
..
ЗНИЖКИ 50%
06.03.2020
ЗНИЖКИ 50%
..
-50% на другий товар
25.02.2020
-50% на другий товар
..
Подарунки до 8 березня від АССОЛЬ
21.02.2020
Подарунки до 8 березня від АССОЛЬ
..

Сьогодні кожний респектабельний салон краси має мати у своєму арсеналі обладнання для стерилізації робочих інструментів. Найчастіше таку процедуру потребують манікюрні набори багаторазового використання: ножиці, кусачки, пилочки, лопатки, насадки, фрези тощо.

 

Способи стерилізації манікюрних інструментів

Є два способи стерилізації: термічний і хімічний.

 

Хімічне очищення передбачає замочування інвентарю у спеціальних розчинах. Якісну стерилізацію таким методом зробити у салоні краси буде досить проблематично, оскільки хімічні розчини викликають неприємний їдкий запах. Також для такої процедури необхідний спецодяг, який захистить тіло та не дасть обпекти шкіру рук хімікатами під час стерилізації. Тому для оброблення інструментів у салонах краси використовують термічні стерилізатори.

 

Різновиди стерилізаторів

Професійні стерилізатори для манікюрних інструментів бувають таких видів:

 

● Кварцові, їх ще називають гласперленові або кулькові.

 

Прилад має вигляд невеликого контейнера, який наповнюють спеціальними кварцовими кульками. Процес оброблення інструменту займає менш ніж 30 секунд — це один із найшвидших методів очищення. Але є один недолік: очищення відбувається тільки тієї частини інструменту, яка занурена в ємність.

 

● Ультрафіолетові.

 

УФ-моделі очищають інвентар способом ультрафіолетового випромінювання. Таке оброблення займає приблизно 40 хвилин.

 

● Ультразвукові.

 

Найчастіше використовується для очищення дрібних предметів, наприклад, фрез та інших інструментів для роботи з нігтями. Стерилізація відбувається за допомогою ультразвукових хвиль. Завдяки їм рідина у контейнері вібрує, у такий спосіб очищаючи інструменти навіть у важкодоступних місцях.

 

● Сухожар.

 

Повітря всередині приладу нагрівається до 180 ° С, що призводить до висихання бактеріальних клітин. Єдиний недолік сухожару — знищення всіх мікробів відбувається тільки через 10-11 годин. Але цей метод — один із найбільш ефективних

 

● Паровий.

 

Очищення відбувається за досить високих температур, вище температури кипіння води. Це найпопулярніший метод серед косметологів та інших майстрів. Адже стерилізація одночасно відбувається і під дією пари, і під дією високої температури. Для такого очищення використовують спеціальний прилад з товстими стінками, який герметично закривається — автоклав.