Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

Як обрати праску

Дата публікації: 11.02.2021
Просмотров: 914
Як обрати праску

Як обрати праску?

АССОЛЬ підготували для вас декілька цінних порад з приводу того, як правильно обрати справді хорошу праску. Читай далі

● Підошва праски ●

Яку підошву праски краще обрати - вирішувати вам. Пам'ятайте: від неї залежить якість прасування різних тканин. Також матеріал підошви впливає на вартість товару:

- із кераміки та металокераміки роблять дорогі праски. Вони легко ковзають по тканині і не заминають її. Вони не дряпаються, їх легко чистити. Кераміка довго зберігає тепло

- неіржавна сталь - матеріал міцний, не дряпається, має середню швидкість нагріву / охолодження, легко ковзає по тканині, легко чиститься. Часто таку підошву доповнюють спеціальниминапиленнями й отворами

- алюміній - відмінний теплопровідник. Підошва швидко нагрівається й остигає. Праски недорогі й легкі, але швидко псуються і легко пошкоджуються. Згодом на підошві з'являються подряпини. Дрібні задирки від них на делікатній тканини утворюють затягування або порізи. Алюмінієва підошва без спеціального напилення залишає блискучі сліди на тканини із шерсті

- тефлон - покриття не липнедо тканини і не пропалює речі, добре ковзає під час прасування. Тефлон легко подряпати металевими аксесуарами одягу

● Насадка для делікатних тканин ●

Праски з подвійною (зйомною) підошвою мають ідеально гладку поверхню і не нагріваються вище допустимої температури. Насадка фіксується на підошві праски за допомогою затискачів. З'являється можливість розгладжувати тонкі тканини (шовк) з подачею пари і за низької температури. Потрапляння випадкових крапель на тканину із такими насадками неможливе.

● Подача пари ●

Праски з подачею пари швидше і легше розгладжують пом'яті тканини, зокрема пересушену білизну.

Подача пари в праски відбувається через отвори у підошві. Що більше отворів, то краще тканина зволожується і відпарюється. Ефективність розгладження залежить не тільки від кількості отворів, але і їх розташування. Класичний варіант передбачає скупчення мікроотворів на носику і п'яті підошви. Більші отвори в 1-2 ряди розташовані по бортах.

Подача пари має кілька технічних рішень. Розрізняють горизонтальне відпарювання, вертикальне і – як додаткову можливість - викид пари і розбризкування.

Кількість пари, що виділяється праскою у процесі роботи за хвилину, вимірюється у грамах. Як правило, проводиться від 30 грам пари на хвилину і більше. Щоб впоратися з будь-яким видом тканини, паровий удар повинен бути більше 100 г / хв. У багатьох моделях є регулятор інтенсивності подачі пари, який розташований на передній частині ручки праски. Він регулює оптимальну швидкість подачі пари, залежно від типу тканини, її товщини та ступеня зім’ятості.

● Розбризкування ●

Розбризкування - функція зволоження тканини за допомогою розпилювача.

Розпилювальний пристрій розташований на носику праски, під час натискання на кнопку він подає на тканину воду. Застосовують цю функцію під час прасування тонких тканин, де небажане використання подачі пари.

● Відпарювання ●

Горизонтальне відпарювання - звичайна подача пари у процесі прасування.

Вертикальне відпарювання - одяг прасують під час того, як він висить на вішаку. Такий вид відпарювання зручний за необхідності швидко відпрасувати складки, які утворилися перед виходом з дому.

У якісних прасок функція «викид пари» або «турбопар» інтенсивно подає пару. Речі зі щільних тканин (лляні або джинсові) вимагають посиленого прасування, із застосуванням «парового удару». Викид пари виконує функцію самоочищення праски. Резервуар для води з сильним паровим струменем звільняється від накопичених частинок бруду і накипу. Хорошим паровим ударом у звичайних прасках вважають показник від 90 г / хв, а у парогенераторах - від 120 г / хв. На те, аби подати велику порцію пари потрібен якийсь час, тому у звичайних прасках паровий удар подається з невеликими інтервалами.

Праски з парогенератором і деякі моделі звичайних прасок мають окремі резервуари для пари і високу швидкість пароутворення, що забезпечує потужну подачу пари безперервно.

● Парогенератор ●

Парогенератор - окремий блок із нагрівачем та великим бойлером для води, у якому відбувається утворення пари. Парогенератор і праска з'єднані між собою спеціальним шлангом, через який у праску подають готовий пар. Довжина шлангу для пари буває від 1,5 до 4,0 м.

Шланг коротше 1,5 м обмежує руху, а надто довгий може заплутатися у процесі роботи. Потужний нагрівач і високий тиск швидко виробляють пар і подають його у безперервному режимі.

Парогенераторами оснащують дорогі напівпрофесійні і професійні праски. Завдяки об'ємному резервуару він дозволяє прасувати з інтенсивною подачею пари протягом декількох годин без перерви.

Переваги парогенератора: прасування займає у кілька разів менше часу, ніж звичайною електропраскою, а сама праска набуває більшої маневреності та легкості через відсутність у його корпусі резервуара для води. Недолік: він займає багато місця.

● Потужність та енергоспоживання ●

Потужність праски коливається від 2 00 Вт до 3200 Вт. Що вона вища, то менше часу необхідно для нагріву підошви і випаровування відбувається швидше:

- потужні праски (від 2500 Вт) - незамінні помічники для великої родини

-  праски із середньою потужністю (1500-2500 Вт) оптимально підійдуть невеликим сім’ям

- малопотужні моделі (до 1500 Вт) –підійдуть для подорожей та квартир з поганою електропроводкою

Від потужності залежить кількість споживаної електроенергії праски. Їм не присвоюють клас енергоспоживання. На відміну від інших побутових пристроїв, праска не споживає багато електрики. Найбільш економними вважають праски із малими показниками потужності. Багато виробників передбачають спеціальні режими роботи для заощадження електроенергії. Існує парові моделі зі зниженим енергоспоживанням, за рахунок ергономічної подачі пари. Користуючись такою праскою, можна заощадити до 20% електрики.

● Довжина шнура ●

Довжина мережевого шнура становить від 0,8 до 4 м. Для комфортного користування праскою, оптимальний шнур від 1,9 до 2,5 метрів.

Провід рухається «вправо-вліво» і «вперед-назад». Зручні моделі прасок, у яких мережевий шнур має вільне кульове кріплення і обертається на 360 °, запобігаючи можливості скручування проводів під час прасування.

Зустрічаються праски із бездротовим підключенням. З мережею вони з'єднуються підставкою, що має провід. Нагрівання таких прасок забезпечується через контакт з підставкою. Коли користувач знімає праску - та не нагрівається, ставить на підставку - гріється. Бездротові прилади зручні тим, що дають можливість своєму користувачу вільно рухати праскою. До тогож, дроти не плутаються під ногами.

● Вага праски ●

Вага прасок нинішнього покоління коливається від 0,4 до 11,2 кг. У минулому вважали: що важче праска, то краще вона прасує. Відмінна ознака сучасних прасок - їхня незначна вага. Ця характеристика не впливає на якість прасування. Маленька вага зручна під час користування праскою, оскільки процес прасування стає маневреним, а рука менше втомлюється під час роботи.

На вагу праски впливає матеріал, із якого виготовлена підошва. Сталеві важать більше, керамічні і металокерамічні - менше, алюмінієві - найлегші. Праски з парогенератором важать більше парових апаратів. Їхня середня вага - 9 кг.

● Ручка праски ●

Перед покупкою праски, потримайте його за ручку - це допоможе визначитися чи зручно буде ним користуватися. У моделях парових прасок ручка прикріплена до корпусу. Але у дорожніх прасок передбачається складна ручка. У складеному вигляді вона щільно прилягає до корпусу. Складна ручка дозволяє компактно зберігати і перевозити праску, без проблем помістивши її у валізу або сумку.

● Безпека і захист ●

Іноді через неуважність користувачі залишають праску ввімкненою, виходячи з дому. Праски із автоматичним вимкненням, припиняють працювати самостійно через певний час, перебуваючи у нерухомому положенні. У горизонтальному положенні, спрацьовує автоматичне вимкнення через хвилину. У вертикальному положенні - через 10 хвилин.

● Система захисту від накипу ●

На стінках резервуара з часом утворюється накип, засмічує парові канали та погіршує теплопровідні властивості приладів.

Сучасні праски оснащені противапняниминакопичувальними фільтрами (губки, касети, стрижні), що забезпечують очищення води і не допускають утворення накипу. Фільтри бувають зйомними і постійними. Деякі моделі прасок мають функцію автоматичного очищення від накипу.

● Протикрапельна система ●

Невисока температура під час прасування не утворює пари. Тому є ризик, що вода з резервуара просочитися крізь отвори на підошві праски. На білизні з'являться плями і розводи. Для запобігання витікання води деякі моделі оснащені протикрапельними системами.

Праску, що ідеально підійде саме вам можна обрати ТУТ.

АССОЛЬ – техніка для всієї родини ♥

Поділитися:
Рекомендовані товари
Зображення Праска Braun SI 9188 EBK
0 відгуків
Акція
ХИТ ПРОДАЖ
Зображення Праска Ardesto IR-C2240-VT
0 відгуків
Праска Ardesto IR-C2240-VT
1 299 грн. 1 099 грн.
Зображення Праска Ardesto IR-C2232-BL
0 відгуків
Залиште свій відгук!
Залиште відгук про статтю
Популярні статті
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
12.03.2021
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ!  Тільки для наших покупців!  Неймовірні знижки на кожен наступний товар!  - 5% на другий - 10% на третій  - 15% на четвертий  - 50% на п'ятий  Ваша вигода..
Лови момент!
25.01.2021
Лови момент!
..
РОЗСТРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МІСЯЦІВ
24.09.2020
РОЗСТРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МІСЯЦІВ
        БЕРИ У РОЗСТРОЧКУ ВСЕ ЩО ХОЧЕШ НА 24 МІСЯЦІ!  ..
Доставимо безкоштовно
19.03.2020
Доставимо безкоштовно
..
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
25.02.2021
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН  АССОЛЬ дарує кожному 500 грн на оплату товарів у РОЗСТРОЧКУ до 24 місяців! Встигни забрати свої 500 грн Акція діє з 26 до 28 лютого АССОЛЬ - техніка для всієї род..
Щасливі години
29.04.2020
Щасливі години
ЛІТНІЙ КУПЛЯЙ від АССОЛЬ!Заводь будільнік!Тільки 3 дні – п’ятниця, субота, неділя, з 10:00 по 14:00!Кондиціонер Grunhelm - 4599грн  ̶6̶9̶9̶9̶ грнВентилятор Grunhelm -&nbs..
LOVE SALE
10.02.2021
LOVE SALE
..
Розстрочка від АССОЛЬ
24.02.2021
Розстрочка від АССОЛЬ
..
Грандіозне відкриття магазину АССОЛЬ в м. Оріхів
18.01.2021
Грандіозне відкриття магазину АССОЛЬ в м. Оріхів
ОРІХІВ! З 1 ДО 14 ЛЮТОГО! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! ●Чому таке не можна пропустити?● Бо АССОЛЬ розігрує купу призів, серед яких смартфон, теле..
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
03.05.2021
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
Тальне! З 10 до 23 травня! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! Чому таке не можна пропустити?   Щодня протягом двох тижнів, перші 20 покупців отримують г..