Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ: ЗА ТА ПРОТИ. СЕКРЕТИ ВИБОРУ

Дата публікації: 09.04.2021
Просмотров: 186
БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ: ЗА ТА ПРОТИ. СЕКРЕТИ ВИБОРУ

БЕЗПРОВІДНІ НАВУШНИКИ: ЗА ТА ПРОТИ. СЕКРЕТИ ВИБОРУ

Світ технологій не стоїть на місці. Провідні компанії постійно розробляють винаходи, щоб оновити, а часто замінити застарілі моделі. Не винятком став і сегмент музичних гаджетів. Так, звичні усім провідні навушники поступово замінюються безпровідними. Й у цього процесу, звісно ж, є свої переваги та недоліки.

Про плюси, мінуси та секрети вибору цієї техніки читай далі

Види безпровідних навушників

● Повнорозмірні навушники

Завдяки великим амбушурам і зручній посадці, це ідеальний варіант для тривалого прослуховування улюблених треків чи аудіокниг

● Накладні

Ця модель значно компактніша, ніж попередня. Самі навушники надягають поверх вушних раковин. Цей варіант зазвичай підходить офісним працівникам, адже завдяки велюру або синтетичному матеріалу, з якого створені амбушури, вуха пітніють не настільки інтенсивно, як в повнорозмірних

● Внутрішньоканальні

Фактично, це найкомпактніший варіант із усіх сьогодні існуючих. Із самої назви стає очевидним, що навушники вставляються у вушний канал і, завдяки зручній посадці, надійно там фіксуються. Крім того, вчені розробили функцію відстеження серцевого ритму за допомогою навушника. При цьому усі зібрані дані відображатимуться у вас на смартфоні, що стане приємним бонусом для людей, котрі займаються спортом. Більше того, гарнітура здатна регулювати гучність в залежності від складності ваших фізичних вправ

Переваги безпровідних навушників

Найбільш очевидною їхньою перевагою є відсутність дротів, які завжди плутаються у сумці чи в кишені. Тому, користуючись безпровідними навушниками, ви забудете про існування такої “головоломки”

Використовуючи такі навушниками, у вас не виникатиме потреби тримати телефон “під рукою”, а змінити трек чи відповісти на дзвінок можна за допомогою самої гарнітури

У більшості сучасних моделей безпровідних навушників є власна пам’ять і можливість відтворювати музику самостійно. Ця додаткова опція допоможе подовжити автономну роботу вашого смартфона

Крім того, з безпровідними навушниками ваш стиль буде досконалим

Недоліки безпровідних навушників

Бездротові навушники з технологією “TrueWireless”, значно дорожчі, ніж провідні

Якщо у внутрішньоканальних навушниках некоректно сконструйована посадка, завжди є ризик загубити свій безпровідний навушник

Значна частина смартфонів оснащена застарілим Bluetooth-модулем, через що ви не завжди зможете під’єднати такі навушники до телефону

Навушники мають обмежений час автономної роботи. А це свідчить про необхідність їхньої постійної підзарядки

Крім того, у безпровідних навушниках трішки гірша якість звуку, аніж у провідних

Які бездротові навушники краще вибрати?

Ідеальний варіант — мати кілька пар навушників на різні випадки. Перш ніж купити бездротові навушники, задайте собі кілька питань:

Мета покупки: розвага чи професійні завдання?

Що слухатимете з їхньою допомогою: музику, подкасти, аудіокниги або мовлення, специфічні звуки, шуми?

У яких умовах найчастіше вони використовуватимуться: у галасі чи тиші?

Скільки годин на день ви плануєте їх використовувати?

Який бюджет ви можете виділити на пристрій?

Відповівши собі на ці запитання, ви зможете краще зрозуміти, які типи пристроїв вам підійдуть.

Які обирати бездротові навушники за типом конструкції?

Вкладки, вакуумні або внутрішньоканальні навушники

Це найпопулярніші бездротові навушники для телефону, що максимально щільно прилягають до вушного каналу. Моделі оснащені насадкою з м'якого еластичного матеріалу. Щоб навушники такого типу не зміщувалися та не випадали під час руху, їх можна підібрати відповідно до розміру слухового проходу.

Навушники внутрішнього типу- два автономних динаміки, але в цьому випадку один з них можна легко втратити. Для багатьох хороші бездротові навушники оснащують проводом, що з'єднує їх між собою. Один з навушників можна в будь-який момент вийняти з вуха та залишити висіти на шиї.

Вбудовані в корпус навушників сенсорні елементи керування дозволяють регулювати гучність, перемикати треки та приймати дзвінки одним дотиком, не дістаючи телефону.

Навушники бездротові: як вибрати накладну повнорозмірну модель?

Набагато більший сегмент ринку посідають габаритні класичні бездротові навушники. У таких моделях є об'ємні амбушури, що спираються на вушну раковину або повністю закривають вухо. Такий вид навушників вважають найкращим за якістю звуку. Завдяки конструкції вони добре ізолюють від сторонніх шумів. Цей ефект називають «пасивним шумозаглушенням». Накладні конструкції забезпечують максимальні показники гучності та широкий діапазон низьких частот. Амбушури створюють слухачеві звукову атмосферу оточення, не пропускаючи зовнішні шуми. Бувають закритого або відкритого типу, а також зі складною конструкцією.

Автономність (акумулятор) бездротових навушників

Термін автономної роботи бездротових навушників у різних моделях варіюється від декількох годин до декількох діб. За стандартом, мінімальним часом автономної роботи бездротових навушників заведено вважати інтервал 6–8 годин.

Бездротові навушники — коротко про ціни

На ринку електроніки представлений величезний вибір товарів цієї категорії та широкий діапазон цін на них. У магазинах можна знайти продукцію дешевше за $20, як бездротові навушники моделі, однак існують варіанти за кілька тисяч доларів — з активним шумозаглушенням, захистом від поту, універсальною сумісністю зі звуковідтворювальними пристроями та кристально чистим стереозвуком

Характеристики бездротових навушників

Стерео проти моно

У стереонавушниках звук розподіляється на два окремих канали: лівий і правий, завдяки чому створюється ефект оточення звуком. Так досягається об'ємне звучання.

Монофонічний звук — це подавання одного аудіоканала в обидва навушники. Тобто, користувач чує однаковий звук з лівого та правого навушника.

Частота

Характеристика, що позначає діапазон частот, який можуть відтворити навушники. Вона виражається в герцах (Гц). Людський слух сприймає частоти всередньому від 20 Гц до 20 кГц.

Чутливість

Характеристика, що показує відносну гучність, яку можуть видати навушники за заданої вхідної потужності. Виражається в кількості децибел на міліват (дБ/мВт)

Імпеданс

Міра електричного опору, пов'язана зі специфічною чутливістю. Вимірюється в Омах. Деякі еталонні студійні навушники мають імпеданс до 600 Ом. Більшість побутових моделей для повсякденного прослуховування мають імпеданс 16–64 Ом.

Мікрофони та елементи керування

Вбудований мікрофон дозволяє приймати телефонні виклики та використовувати гарнітуру для голосових команд.

Залежно від моделі, розташування мікрофона, елементи керування та якість їхнього виконання можуть сильно відрізнятися. Наприклад, в ігрових гарнітурах може бути спеціальний мікрофон на штанзі. Також мікрофон може бути інтегрований безпосередньо в один або обидва навушники. Виробники пропонують функції, що поліпшують якість розмови, наприклад, плавний перехід від відтворення музики до вхідного дзвінка, автоматичне налаштування гучності розмови з урахуванням рівня зовнішнього шуму та інше

Додаткові можливості

Шумозаглушення

Воно буває активним і пасивним. У навушниках з активним шумозаглушенням мікрофон вимірює зовнішній шум і створює протилежно спрямовану звукову хвилю для його нейтралізації. Це дає можливість слухати музику, подкасти або аудіокнигу на вулиці, у метро, громадському транспорті та інших гучних місцях.

Не всі технології однаково ефективні, тому виробники постійно вдосконалюють методики. У дорогих моделях використовують запатентовані технології, що адаптують шумозаглушення до змінних зовнішніх умов

Обмежувач гучності

Функція, що дозволяє підтримувати рівень гучності на безпечному для здоров'я рівні. Це корисна опція для дітей, підлітків, геймерів і всіх, кому подобається слухати музику голосніше. Такі моделі, як LilGadgets, не дозволяють зробити гучність понад 85–90 дБ

Водостійкість і водонепроникність

Водостійкі навушники підходять для тренувань і будь-якої фізичної активності. У таких пристрояхможна тренуватися не тільки в спортзалі, але й на вулиці, оскільки їм не страшний дощ. Користувачеві не потрібно зупинятися, щоб витерти або заховати пристрій.

Водонепроникні навушникине просто захищені від вологи, а спокійно витримують занурення та здатні продовжувати роботу під водою.

Визначити вологостійкість конкретної моделі можна за рейтингом IP. Остання цифра в коді говорить про ступінь захисту в діапазоні від 0 до 9. Пристрої з показником «0» нестійкі до вологи та можуть вийти з ладу під час контакту з нею, а навушники з рейтингом «9» підходять для дайвінгу

Голосовий помічник

Навушники з голосовим помічником здатні не просто відтворювати звуки, але й спілкуватися з власником і реагувати на його команди. Такі моделі бувають двох типів:

з інтегрованим голосовим асистентом — AppleSiri, GoogleAssistant або AmazonAlexa. Наприклад, AppleAirPods

ті, що вміють працювати з голосовим сервісом приєднаного пристрою, як Sony WH-1000XM4. Користувач може звернутися до голосового асистента в смартфоні або планшеті, а також іншої програми для голосового керування, наприклад, системи «Розумний будинок»

Технологія кісткової провідності

Основна робоча область таких навушників розташована не у вушній раковині, а перед нею. Пристрій прилягає до верхньої частини вилиці та працює в обхід барабанної перетинки. Звукова хвиля в таких навушниках передає вібрації через кістку. Ця функція розроблена спеціально для тих, кому необхідно чути звуки зовнішнього середовища. Користувач одночасно чує звук з навушника та фоновий шум. Це улюблений аксесуар професійних бігунів і велосипедистів — усіх, кому важливий контроль на дорозі.

Ще одна цікава модель — FramesTempo від Bose. Спортивні сонцезахисні окуляри з вбудованими бездротовими навушниками та поляризованими лінзами стали улюбленим аксесуаром спортсменів і міських модників

Навушники з біометричним сенсором-аналізатором

Біометричні навушники (biometricheadphones), як SMS AudioBioSportBiometricWiredin-EarHeadphones, вміють контролювати частоту серцевих скорочень. Вони збирають інформацію про роботу серцевого м'яза. Деякі моделі таких навушників не тільки видають показники ЧСС, а й «спілкуються» з користувачем за допомогою сигналів або голосових повідомлень. За допомогою таких гаджетів професійні спортсмени, аматори фітнесу та домашніх тренувань можуть стежити за частотою пульсу та контролювати навантаження. Більшість біометричних навушників сумісна з фітнес-додатками, такими, як RunKeeper

Ми розповіли вам все, що знали. Вибір за вами!

Навушники від АССОЛЬ можна знайти ТУТ

 

АССОЛЬ – техніка для всієї родини ♥

Поділитися:
Залиште свій відгук!
Залиште відгук про статтю
Популярні статті
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
12.03.2021
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ!  Тільки для наших покупців!  Неймовірні знижки на кожен наступний товар!  - 5% на другий - 10% на третій  - 15% на четвертий  - 50% на п'ятий  Ваша вигода..
Лови момент!
25.01.2021
Лови момент!
..
Доставимо безкоштовно
19.03.2020
Доставимо безкоштовно
..
РОЗСТРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МІСЯЦІВ
24.09.2020
РОЗСТРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МІСЯЦІВ
        БЕРИ У РОЗСТРОЧКУ ВСЕ ЩО ХОЧЕШ НА 24 МІСЯЦІ!  ..
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
25.02.2021
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН  АССОЛЬ дарує кожному 500 грн на оплату товарів у РОЗСТРОЧКУ до 24 місяців! Встигни забрати свої 500 грн Акція діє з 26 до 28 лютого АССОЛЬ - техніка для всієї род..
Щасливі години
29.04.2020
Щасливі години
ЛІТНІЙ КУПЛЯЙ від АССОЛЬ!Заводь будільнік!Тільки 3 дні – п’ятниця, субота, неділя, з 10:00 по 14:00!Кондиціонер Grunhelm - 4599грн  ̶6̶9̶9̶9̶ грнВентилятор Grunhelm -&nbs..
LOVE SALE
10.02.2021
LOVE SALE
..
Розстрочка від АССОЛЬ
24.02.2021
Розстрочка від АССОЛЬ
..
Грандіозне відкриття магазину АССОЛЬ в м. Оріхів
18.01.2021
Грандіозне відкриття магазину АССОЛЬ в м. Оріхів
ОРІХІВ! З 1 ДО 14 ЛЮТОГО! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! ●Чому таке не можна пропустити?● Бо АССОЛЬ розігрує купу призів, серед яких смартфон, теле..
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
03.05.2021
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
Тальне! З 10 до 23 травня! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! Чому таке не можна пропустити?   Щодня протягом двох тижнів, перші 20 покупців отримують г..