Image
Image
Каталог Товаров
0
Сравнить
Сравнение товаров
Список сравнений пуст
0
Избранные
Избранные
Список желаний пуст
0
0 грн.
Корзина
Корзина
Ваша корзина пуста!

Морозильна камера

Дата публикации: 23.07.2020
Просмотров: 1524
Морозильна камера

Морозильна камера - пристрій, без якого сьогодні складно обійтися. Якщо необхідно зберігати продукти - м'ясо, рибу, овочі і ягоди – протягом тривалого часу, цей тип техніки просто необхідний.

 

Інтегрована або окремо стояча

Вибір морозильної камери - питання складне, і вимагає особливої уваги до деталей. Це додатковий пристрій в будинку, і він повинен не тільки впоратися зі своїми функціями, а й ідеально вписатися в простір. Вбудована або окремо стояча морозилка: яку вибрати?

  • Інтегроване рішення - оптимальний варіант, для того щоб вписати пристрій в загальну концепцію вашої кухні. Містка морозильна шафа на 200 літрів, або компактне рішення на 95 літрів – задля збереження дизайну вашої кухні.
  • Окремо стояча морозильна камера, перевага якої - в мобільності. Пристрій можна розмістити там, де зручно вам.

Морозильні камери також можуть бути різних розмірів та висоти. Тут потрібно орієнтуватися скільки саме продуктів ви хочете зберігати.

  • Висота 85 сантиметрів: 3-4 ящики для продуктів, включаючи збільшений контейнер SpacePlus з прозорим корпусом. Така морозилка відмінно вміститься під стільницею.
  • Висота 125 сантиметрів: пристрій на 5 відсіків.
  • Висота 154 сантиметри: морозильна камера обладнана 6 контейнерами різного розміру для максимально зручного використання.

 

При виборі морозилки, треба звернути увагу на тип розмороження, для більш зручного користування в подальшому.

  • Ручне розморожування передбачає вашу участь у процесі. Як мінімум раз на рік необхідно відключати пристрій і усувати полій.
  • Автоматичне розморожування - найбільш зручний варіант. Система FrostFree ™ в морозильних сама подбає про те, щоб видалити іній. Полій утворюється тільки на випарнику, прихованому в стінках камери. З певною періодичністю система зупиняє вентилятор і включає нагрівач. Вода, що відтанула, виводиться і поступово випаровується.

 

Якщо хочете морозильну камеру, функції якої не обмежуватимуться лише заморожуванням продуктів, зверніть увагу на моделі з додатковими можливостями.

  • FastFreeze - функція миттєвої заморозки продуктів, яка дає змогу зберегти всі корисні речовини, їхній смак і зовнішній вигляд.
  • DrinksChill - режим швидкого охолодження напоїв. Поставте напої в морозильну камеру і активуйте режим. Система створює крижаний вихор, який миттєво доводить температуру напоїв до потрібної позначки.

Крім того, техніка подбає про те, щоб ви завжди були в курсі того, що відбувається всередині. Щонайменша зміна температури або нещільно закриті дверцята, і система видасть звуковий сигнал.

 

 

 

  Купуй морозилку на assol.in.ua 

 

 

Поділитися:
Оставьте свой отзыв
Оставьте отзыв про статью
Популярные Статьи
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
12.03.2021
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
  ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ!  Тільки для наших покупців!  Неймовірні знижки на кожен наступний товар!  - 5% на другий - 10% на третій  - 15% на четвертий  - 50% на п'ятий  Ваша виг..
Лови момент!
25.01.2021
Лови момент!
..
РАССРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МЕСЯЦЕВ
24.09.2020
РАССРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МЕСЯЦЕВ
    ВЕСЬ ТОВАР В РАССРОЧКУ НА 24 МЕСЯЦА ..
Доставим бесплатно
19.03.2020
Доставим бесплатно
..
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
25.02.2021
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН  АССОЛЬ дарує кожному 500 грн на оплату товарів у РОЗСТРОЧКУ до 24 місяців! Встигни забрати свої 500 грн Акція діє з 26 до 28 лютого АССОЛЬ - техніка для всієї род..
Щасливі години
29.04.2020
Щасливі години
ЛІТНІЙ КУПЛЯЙ від АССОЛЬ!Заводь будільнік!Тільки 3 дні – п’ятниця, субота, неділя, з 10:00 по 14:00!Кондиціонер Grunhelm - 4599 грн  ̶6̶9̶9̶9̶ грнВентилятор Grunhelm -&nb..
LOVE SALE
10.02.2021
LOVE SALE
..
Розстрочка від АССОЛЬ
24.02.2021
Розстрочка від АССОЛЬ
..
Грандиозное открытие магазина АССОЛЬ в г. Орехов
18.01.2021
Грандиозное открытие магазина АССОЛЬ в г. Орехов
ОРІХІВ! З 1 ДО 14 ЛЮТОГО! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! ●Чому таке не можна пропустити?● Бо АССОЛЬ розігрує купу призів, серед яких смартфон, теле..
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
03.05.2021
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
Тальне! З 10 до 23 травня! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! Чому таке не можна пропустити?   Щодня протягом двох тижнів, перші 20 покупців отримують г..