Каталог Товаров
0
Сравнить
Сравнение товаров
Список сравнений пуст
0
Избранные
Избранные
Список желаний пуст
0
0 грн.
Корзина
Корзина
Ваша корзина пуста!

Як обрати посудомийну машину

Дата публикации: 22.02.2021
Просмотров: 1082
Як обрати посудомийну машину

Як обрати посудомийну машину?

Власники посудомийки економлять до 200 годин на рік, воду, електрику та кошти на манікюр й засоби догляду рук. Вирішили придбати посудомийку? АССОЛЬ допоможе вам зробити правильний вибір.

Розмір

Побутові посудомийні машини бувають трьох типорозмірів:

● настільні

● вузькі на 6-10 комплектів

● широкі на 12 або більше комплектів

Настільна посудомийка

Настільна посудомийка підходить сім'ї з однієї або двох осіб. Вона не витрачає багато води і заощадить електроенергію.

Вузька посудомийка

Вузька, або як ще кажуть «сороковочка», підійдесім'ї з двох-трьох осіб. Вона не займає багато місця, підходить навіть для однокімнатної квартири і стане незамінною помічницею в будинку.

Широка посудомийка

Широка посудомийна машина зазвичай має функцію половинного завантаження, тому не слід думати, що її обов'язково потрібно повністю завантажувати. Але якщо ви запросите друзів до себе в гості, вам не потрібно буде стояти на кухні годинами. Завантажте посуд в машину і вона зробить все за вас. Велика посудомийна машина підходить не тільки на кожен день, але і для великого застілля.

Тип встановлення

Посудомийні машини поділяються за типом встановлення на:

● настільні, вони хоч і маленькі, але займатимуть місце на вашій стільниці

● окремо стоячі – вони мають верхню кришку і повноцінний корпус з лакофарбовим покриттям

● напіввбудовані – їх вбудовують в стільницю, але панель управління у них залишається зверху

● повністю вбудовані – їх повністю вбудовують в стільницю. Вони легко впишуться в будь-який дизайн

Клас ефективності

Ідеальна посудомийка, що найефективніше відмиває посуд та є водночас найекономнішою має клас ефективності «А». Якщо посудомийна машина за класом ефективності нижче, скажімо «B» або «C», то це не означає що вона погано відмиває посуд, просто їй знадобиться більше часу або більше електроенергії. Технології не стоять на місці і зараз існують посудомийні машини, які ефективніше ніж клас «A». Таким машинам присвоюють клас «A +» або «A ++».

У посудомийних машинах з класом економії вище ніж «А» використовують інверторний двигун на циркулярній помпі й помпі викачування води. Цей двигун має знижене енергоспоживання за рахунок того, що керується струмом високої частоти, а високочастотне перетворення має більший коефіцієнт корисної дії, а отже – це економніше.

Захист від протікання

   Щоб убезпечити своїх користувачів, більшість виробників посудомийних машин мають захист від протікання. У разі протікання, вода потрапляє на днище, де стоїть поплавок, який в разі потрапляння на себе води підіймається і зупиняє її. У такому випадку електроніка припиняє виконувану операцію і вмикає насос викачування води. Якщо у вашій посудомийці є такий захист - ви можете не хвилюватися про своїх сусідів знизу J

Рівень шуму

   Це важливий показник, якщо ви щодня миєте посуд, а також якщо ви збираєтеся вмикати її на ніч. Враховуйте цей фактор під час покупки.

Тип сушки

● конденсаційна

● турбосушка

● інтенсивна

● цеолітна

● Конденсаційна - це найпростіший тип сушки, для якої машина під час останнього полоскання нагріває посуд і зупиняється. Під час простою стінки машини охолоджуються швидше ніж посуд - за рахунок цього на них осідає конденсат, а посуд висихає сам по собі. Якщо ви вмикатимете посудомийку на ніч, то вам підійде такий тип сушіння.

● Турбосушка. Під час цього процесу посуд обдуває гарячим повітрям, за рахунок чого посуд висихає швидше. Але і коштує така посудомийка дорожче, та й електроенергії споживатиме більше.

●  Інтенсивна або як її ще називають активна - тип сушіння, який відрізняється тим, що за рахунок перепаду тиску повітря циркулює без вентилятора. Така циркуляція можлива завдяки теплообміннику. Ця сушка не споживає багато електроенергії, а посуд в ній сохне швидше ніж в конденсаційній, але повільніше ніж в турбосушці. Важлива перевага такої сушки – невелика ціна.

● Цеолітна - це сучасна технологія сушіння посуду. У посудомийках з цеолітною сушкою використовують мінерал цеоліт, через який проходить повітря. Мінерал затримує вологу і сухе повітря повертається в камеру посудомийки. Така сушка споживає мінімум електроенергії і посуд сохне швидше. Слід зауважити, що мінерал не зношується і не потребує заміни протягом усього часу служби приладу, а також він є екологічно чистим.

Додаткові функції

   Посудомийним машинам вистачає трьох основних програм, хоча за статистикою більшість користувачів використовують всього одну програму. Які бувають програми?

● Попереднє ополіскування

● Стандартна програма - AUTO

● Інтенсивна програма

● Швидка програма

● Делікатна мийка

● Біопрограма

● Попереднє ополіскування - це програма існує для того, аби змочити засохлу на посуді їжу і видалити залишки їжі на посуді. Ця програма не використовує мийний засіб і є окремою програмою, після якої машина зупиняється. Рекомендують після цієї програми видалити залишки їжі із фільтра на днищі посудомийки, а потім вмикати основну програму. Також цю програму рекомендують вмикати, якщо посудомийка завантажена не повністю.

● Стандартна програма або AUTO - це щоденна програма для різного типу посуду. Машина сама визначить як довго мити і обполіскувати ваш посуд, оскільки вона може визначити рівень забрудненості води завдяки спеціальному сенсору.

● Інтенсивна програма - це програма для сильно забрудненого посуду - інакше кажучи для каструль і сковорідок. Цикл мийки відбувається за температури 65°. Не рекомендують ставити на цю програму посуд із тонкого скла.

● Швидка програма розрахована для миття слабо забрудненого посуду за температури 45°. Скорочення часу відбувається за рахунок того, що машина не робить попереднього полоскання і сушіння.

   ● Делікатна мийка - спеціальна програма для слабо забрудненого посуду, а також посуду з тонкого скла і келихів. Ця програма відбувається за температури 40-45°.

● Біомийка - ця програма розроблена для застосування спеціальних мийних засобів, які активно борятьсяіз жиром на НЕвисоких температурах. Ця програма відмиє посуд і заощадить електроенергію. Мийний засіб містить біоензими і є екологічно чистим. Якщо у вашій посудомийці немає програми біомийки, то ви можете використовувати програму EKO. Функціонально вона нічим не відрізняється.

● Відчинення дверцят / AutoOpen- ця функція відкриє дверцята після сушки. Це дуже зручно якщо ви вмикаєте посудомийку йдучи на роботу. Посуд після виконання програми буде на повітрі, а тому зберігатиме свіжість.

● Відкладений старт.

Посудомийки від АССОЛЬ можна замовити ТУТ.

 

АССОЛЬ – техніка для всієї родини ♥

Поділитися:
Оставьте свой отзыв
Оставьте отзыв про статью
Популярные Статьи
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
12.03.2021
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
  ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ!  Тільки для наших покупців!  Неймовірні знижки на кожен наступний товар!  - 5% на другий - 10% на третій  - 15% на четвертий  - 50% на п'ятий  Ваша виг..
Лови момент!
25.01.2021
Лови момент!
..
РАССРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МЕСЯЦЕВ
24.09.2020
РАССРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МЕСЯЦЕВ
    ВЕСЬ ТОВАР В РАССРОЧКУ НА 24 МЕСЯЦА ..
Доставим бесплатно
19.03.2020
Доставим бесплатно
..
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
25.02.2021
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН  АССОЛЬ дарує кожному 500 грн на оплату товарів у РОЗСТРОЧКУ до 24 місяців! Встигни забрати свої 500 грн Акція діє з 26 до 28 лютого АССОЛЬ - техніка для всієї род..
Щасливі години
29.04.2020
Щасливі години
ЛІТНІЙ КУПЛЯЙ від АССОЛЬ!Заводь будільнік!Тільки 3 дні – п’ятниця, субота, неділя, з 10:00 по 14:00!Кондиціонер Grunhelm - 4599 грн  ̶6̶9̶9̶9̶ грнВентилятор Grunhelm -&nb..
LOVE SALE
10.02.2021
LOVE SALE
..
Розстрочка від АССОЛЬ
24.02.2021
Розстрочка від АССОЛЬ
..
Грандиозное открытие магазина АССОЛЬ в г. Орехов
18.01.2021
Грандиозное открытие магазина АССОЛЬ в г. Орехов
ОРІХІВ! З 1 ДО 14 ЛЮТОГО! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! ●Чому таке не можна пропустити?● Бо АССОЛЬ розігрує купу призів, серед яких смартфон, теле..
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
03.05.2021
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
Тальне! З 10 до 23 травня! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! Чому таке не можна пропустити?   Щодня протягом двох тижнів, перші 20 покупців отримують г..