Каталог Товаров
0
Сравнить
Сравнение товаров
Список сравнений пуст
0
Избранные
Избранные
Список желаний пуст
0
0 грн.
Корзина
Корзина
Ваша корзина пуста!

Холодильники Hitachi

Дата публикации: 01.06.2021
Просмотров: 585
Холодильники Hitachi

Японські холодильники Hitachi в Україні - ексклюзивне обладнання для комфортного побуту. У стильну техніку впроваджені прогресивні нововведення, високу якість, простоту і комфорт. Hitachi - це інноваційна система Nano Titanium, універсальний дизайн, економія енергоспоживання, унікальна функція Front Jet Freezing для миттєвої заморозки продуктів.

Багатодверні холодильники Hitachi - м'яке охолодження в усіх напрямках.

 

Сучасній людині потрібен холодильник, не тільки функціональний, зносостійкий, але економний у плані споживання енергії. Цим вимогам відповідає холодильна техніка виробника Hitachi. Холодильник не дешевий, тому купують його не на рік — два, а на десятиліття, а це означає що агрегат вибирають ретельно.

Покупці виявляють велику довіру до техніки Hitachi. Чим же приваблюють споживачів холодильна техніка цієї марки? Причиною довіри до японського виробника, є висока якість сбіркі агрегатів. Хоча холодильна техніка, яка продається за межами Японії, виготовляється на малайзійському підприємстві.

Стратегія концерну Hitachi полягає у тому щоб надати споживачу високоякісну сучасну техніку, яка буде відповідати їх вимогам. Ще на етапі створення нової моделі, конструктори вивчають побажання покупців. Потім міркують як впровадити ці побажання в техніку.

Рейтинг надійності холодильників складався за інформацією, отриманою з ремонтних майстерень. Після обробки даних виявили, що власники холодильників марки Hitachi, зверталися до сервісних центрів набагато рідше, ніж володарі інших марок. Бездоганною техніки поки не створено. Але творці холодильників марки Hitachi близькі до створення досконалої моделі.

З чого складається така впевненість? Чому, навіть продаж лишається на високому рівні?

 

 

Що всередині за красивим фасадом?

Продавці у магазинах нахвалюють техніку, розказують про опції, чи то функції якы є у кожної окремої моделі. До чого ці функції? Вони ж тільки збільшують ціну на агрегат? Все так. Ціна на холодильник, де встановлено більше опцій буде вищою. Але користуватися таким агрегатом більш приємно!

Перелік функцій для кожної серії буде різним. Холодильники Hitachiоснащуються стандартним набором технологій.

No Frost – автоматичне розморожування без інею.

Nano Titanium — потрійне очищення повітря.

Скляні полички з захістом від протікання

Суперохолоджування в холодильному відсіку, чи суперзаморозка у морозилці. Відсутність цих функцій зменшує ціну на агрегат.

Зона свіжості в холодильному відділі, де утримується вологість 90%.

Minus-Zero — пластина, яка створює м’яке охолодження присутня не у всіх моделях.

E-Control — штучний інтелект інверторного компресора. Як така функція відсутня, то ціна на холодильники трохи менше.

Технічний прогрес не стоїть на місці. Ще не існує досконалої техніки. Конструктори корпорації створюють інші більш досконалі моделі. Перегони за новим ніколи не скінчиться.

 

 

 

Почати огляд внутрішнього наповнення краще з головного вузла холодильника, яким є інверторний компресор. У конструкції цей вузол є основним елементом холодильника.

Від його чіткої роботи залежить:

 1. Ефективність охолодження;

 2. Економне споживання енергії;

 3. Тривала експлуатація.

При включенні інверторного компресора швидко досягається задана температура у камерах. Компресор працює постійно, але з різною потужністю. Перехід з одної потужності на іншу відбувається помірно. Тому температура утримується у певному рівні. Екосенсор постійно контролює рівень температури всередині камери. При найменшому коливанні комп’ютер коригує потужність компресора. Технологія, при якії відсутні часті перемикання компресора, підвищує термін експлуатації техніки.

До того ж холодильники з інверторним компресором працюють відносно тихо. Низький рівень шуму від 40 до 42 дБ забезпечується помірним переходом з мінімальної потужності на максимальну.

У холодильниках використовується екологічно безпечний холодоагент — ізобутан R-600a який не руйнує озоновий шар, не завдає шкоди навколишньому середовищу. Використання цього холодоагенту дозволило збільшити ефективність охолодження та зменшити витрату єлектрики.

Переваги інверторних компресорів:

 1. Низьке споживання енергії, завдяки переходу на низькі обороти.

 2. Низький рівень шуму, завдяки плавному переходу з однієї потужності на іншу

 3. Низький знос деталей компресора.

 4. Висока ефективність охолодження.

 

Система No Frost

 

Автоматична система розморожування No Frost контролює утворення кількості кристалів. При накопиченні певної кількості кристалів система відключає компресор. Після відключення відбувається нагрів теплим повітрям, з подальшим відтаванням льоду. Тала вода стікає в спеціальну місткість і випаровується.

Тобто No Frost дозволяє експлуатувати холодильник тривалий час без ручного розморожування. Вперше ця опція була впроваджена в побутову холодильну техніку конструкторами Hitachi.

Переваги No Frost:

 • Холодні потоки повітря розподіляються рівномірно по камері.

 • Процес охолодження не займає багато часу.

 • Відновлення температурного режиму після відкриття агрегату, не займає багато часу.

 • Агрегат може тривалий час працювати без розморожування.

 

Dual Fan Cooling

За технологинею Dual Fan Cooling у конструкції встановлено два вентилятори (на кожну камеру окремо). Вентилятори забезпечують ефективне переміщення холодного повітря. За потребою система може відключить один вентилятор, але при цьому другій продовжував роботу, що дозволяє економно використовувати електроенергію.

 

Гібридна технологія

    

За цією гібридною технологію можна зберегти вологу у продуктах та припинити втрату вітамінів.

Як вона діє? Алюмінієва панель MINUS-ZERO Cooling має постійно негативну температуру, тому охолоджує продукти м’яко без втрат якості поживних речовин та свіжості. Впровадження цієї опції дозволяє економити споживання електроенергії приблизно 15%. MINUS-ZERO Cooling використовується з системою розподілу повітря Cool Jet Wrap.

Клімат-контроль

Технологія Cool Jet Wrap клімат-контролю здійснює рівномірний розподіл холодного повітря. Функція спрямована на запобігання втрати вологи продуктами.

Ice-cold 0 ° C

Перешкоджає втрати вологи продуктами. При утриманні стабільно нульового показання температури, створює умови для зберігання м’ясних, рибних продуктів без заморожування.

Опція E-control

Дозволяє обраний режим включити натисненням кнопки.

Front Jet Freezing

Контролює та управляє охолодженням повітря, в камерах. Якщо в холодильнику немає цієї опції, холод надходить тільки з задньої стінки камери. Тобто потік холоду спрямований на перший від стінки ряд, в другому ряду температура буде вище. Продукти, розташовані біля самої стінки перешкоджають поширенню холоду до інших рядах.

Front Jet Freezing рівномірно розподіляє потік холодного повітря по периметру морозильної камери. Холодне повітря надходить навіть на передній ряд морозилки та дверні полиці. Якщо покласти продукт кімнатної температури та включити швидку заморозку, то навіть в першому ряду продукт отримає заморожування. Все тому що холодне повітря подається на крайні ряди так само як на задні. Тобто покращується якість заморожування та менше потрібно часу для заморожування. А також відбувається миттєва реакція на зміну температури у секції. З використанням технології Front Jet Freezing заморожування 500 г продукції відбувається на 10% швидше.

Чисте повітря у камерах

Фільтр Nano Titanium з каталізатором TiO2 нейтралізує бактерії, дезодорує повітря в камерах. Частинки TiO2 дуже малі, але дуже ефективні, оскільки знищують 99% бактерій, таких як стафілокок та кишкова паличка.

Фільтр не потребує:

 • споживання додаткової електрики;

 • спеціального обслуговування.

Гідності системи:

 • створює антибактеріальний ефект;

 • додатково створює ефект дезодорації;

 • повітря негативно зарядженими іонами;

 • обробка повітря нанотітаном.

Замовити холодильники Hitachi можна у нас на сайті, тисти ТУТ

Поділитися:
Оставьте свой отзыв
Оставьте отзыв про статью
Популярные Статьи
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
12.03.2021
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
  ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ!  Тільки для наших покупців!  Неймовірні знижки на кожен наступний товар!  - 5% на другий - 10% на третій  - 15% на четвертий  - 50% на п'ятий  Ваша виг..
Лови момент!
25.01.2021
Лови момент!
..
РАССРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МЕСЯЦЕВ
24.09.2020
РАССРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МЕСЯЦЕВ
    ВЕСЬ ТОВАР В РАССРОЧКУ НА 24 МЕСЯЦА ..
Доставим бесплатно
19.03.2020
Доставим бесплатно
..
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
25.02.2021
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН  АССОЛЬ дарує кожному 500 грн на оплату товарів у РОЗСТРОЧКУ до 24 місяців! Встигни забрати свої 500 грн Акція діє з 26 до 28 лютого АССОЛЬ - техніка для всієї род..
Щасливі години
29.04.2020
Щасливі години
ЛІТНІЙ КУПЛЯЙ від АССОЛЬ!Заводь будільнік!Тільки 3 дні – п’ятниця, субота, неділя, з 10:00 по 14:00!Кондиціонер Grunhelm - 4599 грн  ̶6̶9̶9̶9̶ грнВентилятор Grunhelm -&nb..
LOVE SALE
10.02.2021
LOVE SALE
..
Розстрочка від АССОЛЬ
24.02.2021
Розстрочка від АССОЛЬ
..
Грандиозное открытие магазина АССОЛЬ в г. Орехов
18.01.2021
Грандиозное открытие магазина АССОЛЬ в г. Орехов
ОРІХІВ! З 1 ДО 14 ЛЮТОГО! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! ●Чому таке не можна пропустити?● Бо АССОЛЬ розігрує купу призів, серед яких смартфон, теле..
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
03.05.2021
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
Тальне! З 10 до 23 травня! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! Чому таке не можна пропустити?   Щодня протягом двох тижнів, перші 20 покупців отримують г..