Каталог Товаров
0
Сравнить
Сравнение товаров
Список сравнений пуст
0
Избранные
Избранные
Список желаний пуст
0
0 грн.
Корзина
Корзина
Ваша корзина пуста!

Купи молока: история появления стикеров

Дата публикации: 13.01.2021
Просмотров: 689
 Купи молока: история появления стикеров

Купи молока: історія виникнення стікерів

13 січня – День стікера! Про історію виникнення незамінного сьогодні дивайся для офісу та дому розповість АССОЛЬ.

Всім знайомий і такий зручний продукт як стікер винайшли зовсім випадково в компанії «3М» в США.

Якщо вірити корпоративній легенді, фахівець дослідницького відділу, Артур Фрай співав у церковному хорі. Під час виступів він постійно зіштовхувався з однією і тією ж проблемою - закладки весь час випадали з «Псалтиря» і Фрай не встигав вчасно відкривати потрібний псалом. Одного разу це ледь не коштувало Артуру місця в церковному хорі. Ця ситуація стала відправною точкою до дня, коли винайшли стікери. Містер Фрай захотів розв’язати цю проблему і винайти такі закладки, які не випадали б із книги. Та треба було, щоб листочки ще й з легкістю відклеювалися і переклеювалися, не псувавши сторінок. Із цією ідеєю він прийшов до керівництва компанії і отримав схвалення босів, а в добавок ще команду, яка б допомагала йому. Ідея здалася всім перспективною і не вимагала нічого крім паперу і клею. Так Фрай, звернувшись в архіви своєї ж компанії, знайшов формулу, складену його колегою, Спенсером Сильвером в 1968 році.

Так чверть століття назад, зовсім випадково, у США винайши дивовижний за простотою і зручністю у використанні продукт – стікер. Клейкі листочки офіційно вийшли на американський ринок  1980 році і отримали визнання практично у всьому світі.

Однак сталося це не відразу. Першою реакцією потенційних клієнтів стала ... байдужість! Стікери просто пилилися на полицях магазинів, а продажі були катастрофічно низькими. Здавалося б, такий корисний і потрібний продукт повинні були практично «змести з полиць». А ні!

Так, знову звернувшись в архіви компанії «3М», ухвалили рішення повторити досвід ТМ Scotch, що на той момент успішно продавали свою продукцію. Тисячі стікерних блоків рознесли по офісах, давали простим людям і розсилали босам по всій Америці. І це спрацювало! Перші 11 000 пробних зразків перейшли в 4000 замовлень (протягом 3 місяців).

Канарковий жовтий колір - візитна картка стікерів post-it. Він запатентований і виробляти стікери такого кольору не може жодна компанія.

Для багатьох стікери вже стали незамінними помічниками на роботі і вдома. Липкі листочки, що закликають «Зайди до мене!», розбурхують «Терміново!» і нагадують про терміни здачі звітів і легко клеяться на будь-які поверхні, легко знімаються і не залишають слідів.

Стікери встигли навіть «засвітитися» на екранах телевізорів, з'явившись в супермодному серіалі «Секс у великому місті», в комедії «Брюс Всемогутній» з Джимом Керрі та в «Щоденнику Бріджит Джонс-2».

Із розвитком технологій стікери перейшли у диджитал. Тепер стікерами у трохи іншій інтерпритації ми у повідомленнях близьким та друзям бажаємо гарного дня, надсилаємо сердечки та інші емоції.

До речі, телефони, планшети та ноутбуки, з яких дуже легко надсилати близьким улюблені стікери можна придбати отут assol.in.ua

АССОЛЬ – техніка для всієї родини♥

Поділитися:
Оставьте свой отзыв
Оставьте отзыв про статью
Популярные Статьи
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
12.03.2021
ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ
  ОПТОВИЙ МАРАФОН В АССОЛЬ!  Тільки для наших покупців!  Неймовірні знижки на кожен наступний товар!  - 5% на другий - 10% на третій  - 15% на четвертий  - 50% на п'ятий  Ваша виг..
Лови момент!
25.01.2021
Лови момент!
..
РАССРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МЕСЯЦЕВ
24.09.2020
РАССРОЧКА НА ВЕСЬ ТОВАР ДО 24 МЕСЯЦЕВ
    ВЕСЬ ТОВАР В РАССРОЧКУ НА 24 МЕСЯЦА ..
Доставим бесплатно
19.03.2020
Доставим бесплатно
..
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
25.02.2021
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН
ЗАБИРАЙ СВОЇ 500 ГРН  АССОЛЬ дарує кожному 500 грн на оплату товарів у РОЗСТРОЧКУ до 24 місяців! Встигни забрати свої 500 грн Акція діє з 26 до 28 лютого АССОЛЬ - техніка для всієї род..
Щасливі години
29.04.2020
Щасливі години
ЛІТНІЙ КУПЛЯЙ від АССОЛЬ!Заводь будільнік!Тільки 3 дні – п’ятниця, субота, неділя, з 10:00 по 14:00!Кондиціонер Grunhelm - 4599 грн  ̶6̶9̶9̶9̶ грнВентилятор Grunhelm -&nb..
LOVE SALE
10.02.2021
LOVE SALE
..
Розстрочка від АССОЛЬ
24.02.2021
Розстрочка від АССОЛЬ
..
Грандиозное открытие магазина АССОЛЬ в г. Орехов
18.01.2021
Грандиозное открытие магазина АССОЛЬ в г. Орехов
ОРІХІВ! З 1 ДО 14 ЛЮТОГО! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! ●Чому таке не можна пропустити?● Бо АССОЛЬ розігрує купу призів, серед яких смартфон, теле..
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
03.05.2021
Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! м. Тальне
Тальне! З 10 до 23 травня! Грандіозне відкриття магазину техніки для всієї родини АССОЛЬ! Чому таке не можна пропустити?   Щодня протягом двох тижнів, перші 20 покупців отримують г..