Image
Image
Каталог Товарів
0
Порівняти
Порівняння товарів
Список порівнянь порожній
0
Вподобане
Вподобане
Список бажань порожній
0
0 грн.
Корзина
Корзина
У кошику порожньо!

Мінімийки

Монобанк
Зображення Мийка Насоси  Garden CW 7,5/2,2
0 відгуків
Мийка Насоси Garden CW 7,5/2,2
4 599 грн.
4 599 грн.
Монобанк
Зображення Мийка Насоси  Garden CW 7/1,8
0 відгуків
Мийка Насоси Garden CW 7/1,8
2 599 грн.
2 599 грн.
Новини блогу
Доставимо безкоштовно
19.03.2020
Доставимо безкоштовно
..
Знижки на всю техніку
06.03.2020
Знижки на всю техніку
..
ЗНИЖКИ 50%
06.03.2020
ЗНИЖКИ 50%
..
-50% на другий товар
25.02.2020
-50% на другий товар
..
Подарунки до 8 березня від АССОЛЬ
21.02.2020
Подарунки до 8 березня від АССОЛЬ
..
Акція «LOVE SALE»
10.02.2020
Акція «LOVE SALE»
..
Отримай свої 3000 грн
31.01.2020
Отримай свої 3000 грн
Свої 3000 грн ти можеш отримати в магазинах за адресами: ·       м. Сміла: вул. Героїв Небесної Сотні, 1 ·        м. Сміла: ву..
Новорічний обвал цін в АССОЛЬ
18.12.2019
Новорічний обвал цін в АССОЛЬ
..
Грандіозне відкриття магазину побутової техніки "АССОЛЬ" м. Переяслав-Хмельницький
05.12.2019
Грандіозне відкриття магазину побутової техніки "АССОЛЬ" м. Переяслав-Хмельницький
Переяслав-ХмельницькийТакого ви ще не бачили!Грандіозне відкриття оновленого магазину побутової техніки та електроніки «Ассоль»Ми даруватимемо подарунки, а ви нам гарні емоції та свої посмішки. Якщо ц..

Головні параметри при виборі минимойки

 Будь-які минимойки спочатку описують два головних параметра: максимальний тиск подачі води і продуктивність по воді.  Але є й інші секрети.


 Максимальний тиск минимойки - тиск, з яким вода подається з пістолета минимойки.  Логіка проста: чим вище тиск - тим краще змивається бруд.  Мінімально допустимою величиною є 100-120 бар: такого тиску достатньо, щоб помити машину або прибрати бруд зі стін будинку.  Однак бажано вибирати мінімийки з великим максимальним тиском - тоді все вузли пристрою будуть мати запас міцності і мийка пропрацює довше.


 Продуктивність по воді вказує, скільки води може перекачати мінімийка в максимальному режимі за одну годину.  Сьогодні відмітка до 360 л / год - це відносно невисока продуктивність, достатня для мийки садових меблів, велосипеда / мотоцикла, невеликого автомобіля.  Відмітка в 400-500 л / год - дає «комфортний» потік води, достатній для мийки вже середнього автомобіля і очищення квадроцикла від сильних забруднень.  А ось помітно більша продуктивність - 600-700-800 л / год - це і швидка мийка навіть великої машини, і видалення бруду з невеликою сільгосптехніки (міні-трактор).  Нарешті, продуктивність близько 1000 л / год є долею професійних мийок, коли подачі води досить вже для будь-якого завдання.

 Довжина шланга на перший погляд не має значення, але в реальності виявляється дуже важливим параметром.  Чим довше шланг - тим зручніше: не доведеться постійно пересувати мінімийки за собою або обходити автомобіль з кожного кута.  Мінімальна довжина шланга складає близько 3 м, але оптимальна дорівнює 5-7 м, а топові минимойки пропонують шланг довжиною до 12 м.


 Додаткові насадки і оснащення зазвичай також залежить від класу і моделі минимойки, причому якщо вони не входять в основний комплект, то їх можна придбати окремо.  У широкому асортименті представлені: довгі шланги високого тиску і барабани для їх намотування, різні насадки ( «грязьова фреза»), струменеві трубки і пістолети з регулюванням тиску, розпилювачі піни і ін. Проте необхідно зауважити, що аксесуари коштують чималих грошей, тому, можливо,  замість базової минимойки і подальшої покупки "допів" має сенс придбати мийку більш високого рівня з найкращим обладнанням.

 Температура води на вході - важливий параметр для мийки без підігріву води, а адже таких більшість в споживчому класі.  Чим гаряче вода - тим краще змивається бруд.  Але недорога мінімийка може працювати тільки з теплою водою, інакше її мотор і насос, які нагріваються під час роботи, остаточно перегріються.  Дорожчі мийки, з іншим насосом і охолодженням двигуна, можуть працювати з водою гарячіше, відповідно при інших рівних умовах (тиск, подача води) їх миючі здатності краще.