Триммери























Машинки для стриження допоможуть зробити стильну зачіску в домашніх умовах. Попередньо необхідно буде кілька місяців потренуватись. Крім особистих навичок на кінцевий результат впливають безпосередньо інструменти. На сучасному ринку представлений великий вибір моделей, які відрізняються властивостями, вартістю і продуктивністю. Щоб не помилитися з вибором, необхідно знати про види й основні критерії, які необхідно враховувати під час пошуку.
Види машинок для стриження
Виробники регулярно винаходять нові вдосконалені моделі. Тому зараз у продажу представлені такі види виробів:
Бодігруммер. У комплекті додаються змінні насадки-гребінці й леза. Прилади працюють від акумулятора й обладнані спеціальними деталями для запобігання порізам.
Машинка для підстригання волосся має потужний двигун і гострі леза. Комплектується різними насадками, які можуть зрізати волосся від 1 мм і менше. Вільно працювати від акумулятора вдома та в салоні.
Стайлер для обличчя. Використовується для оформлення брів і вусів. Швидко й безболісно допоможе зробити потрібну форму.
Тример для інтимних зон дасть змогу створювати цікаві стрижки або підтримувати зону бікіні в гладкому стані. Пристрій працює від батарейок і акумуляторів, має водонепроникний корпус і запобігає порізам, травмам та подразненню.
Тример для носа та вух. Це чудовий варіант для видалення зайвої рослинності у важкодоступних місцях. Такий прилад продається лише з однієї насадкою, яку не можна замінювати. Зручна головка дає змогу виконати процедуру швидко без дискомфорту.
Тримери для вусів і бороди. Відзначаються невеликим розміром і вузьким лезом, зубці в них більш дрібні, що дає змогу зробити вуса й бороду чіткішими.
Тример універсальний. Незамінний інструмент у побутових умовах. З його допомогою вдасться підстригти волосся, бороду й бакенбарди. Водночас він вільно працює в декількох моделях, але відзначається вищою вартістю. У комплекті додається кілька насадок і додаткова фурнітура, що містить гребінці, олії, захисні кришки і чистильні щітки.
Професійні моделі роблять процес стриження зручнішим і якіснішим. Головне, звернути увагу на зносостійкість виробу, тоді він слугуватиме впродовж тривалого часу.
Як вибрати машинку для стриження?
Оскільки в продажу представлений великий перелік товарів різної класифікації, пошук оптимального варіанта неабияк ускладнюється. Коли ви визначитеся з метою застосування, необхідно звернути увагу та на інші чинники.
Розрізняють вібраційні, акумуляторні та роторні товари. Перший варіант досить легкий і має найменшу швидкість. До того ж, подібні інструменти дуже шумні, працюють від мережі та не дають змогу змінювати ножі. Акумуляторні часто використовуються для окантування волосся й можуть працювати без підзарядження впродовж години. Недоліком є низька швидкість. Роторні інструменти легко справляються з густими локонами, мають високу потужність і не перегріваються.
Ще одним важливим критерієм вважається матеріал лез. Зазвичай виробники використовують неіржавку сталь. Варіюється лише напилення: титанове вважається гіпоалергенним, керамічне не нагрівається, а алмазоподібне карбонове дає змогу працювати як із мокрим, так і з жорстким волоссям.
Залежно від типу живлення краще віддати перевагу продукції, що поєднує в собі акумуляторне та мережеве. Комбінована модель дасть змогу не припиняти роботу навіть у разі браку заряду.
Багатьох покупців цікавить наявність великої кількості насадок. Насправді використовуватися будуть лише кілька штук від 3 до 12 мм.
Важливим чинником є й ковзання. Перукар має надійно фіксувати прилад у руці, оскільки в іншому разі не вдасться гарантувати чудовий результат стриження. Відомі бренди намагаються розміщувати на ручках шорсткі деталі або прогумовані елементи.
Підібрати ідеальний варіант допоможуть і відгуки про товари, що сподобались. Ознайомтеся з думкою споживачів, щоб дізнатися про переваги та недоліки виробу в роботі.