Як обрати фен?
Існує думка, що всі фени однакові. Сушить волосся – і добре. Насправді ж, фен може виконувати декілька завдань одночасно – забезпечувати не тільки стайлінг, а й професійний догляд!
Завдяки нашим порадам ви зможете обрати ідеальний фен, який допоможе легко і без шкоди для волосся кожного дня створювати ідеальні зачіски!
На що варто звернути увагу під час вибору фену?
Тип фену
Серед усього різноманіття фенів можна виділити три основні типи:
● Професійні фени для волосся створені, насамперед, для використання у салонах краси. Вони дуже потужні, досить масивні (за рахунок більш міцних металевих деталей) і надійніші – витримують багатогодинні навантаження. Такі фени можуть похвалитися великою кількістю швидкостей, температурних режимів і насадок.
● Побутові фени розраховані для домашнього використання. Важать вони небагато, досить тихі в роботі, але не можуть похвалитися великою кількістю «прокачаних» функцій.
● Компактний фен завдяки ручці, що складається і невеликому розміру – прекрасний дорожній варіант. Його легко можна взяти з собою у відпустку, поїздку за місто або в фітнес-клуб.
Потужність
Від потужності залежить і кількість температурних режимів, і максимальна швидкість потоку повітря. Чому це важливо? Нагрівання псує волосся, а потужний фен висушить його швидше і, відповідно, травмує набагато менше.
Найпотужніші фени – професійні, але для використання вдома така покупка не буде доцільною. Для домашнього використання підійдутьгаджети потужністю 1300-1500 Вт.
Температурний режим
Наявність декількох температурних режимів дозволяє привести волосся до ладу не тільки швидко, але й безпечно.
Вибір температури залежить від стану волосся, його довжини і густоти. Наприклад, для слабкого і пошкодженого волосся необхідний дбайливий догляд, а значить, сушити його слід більш прохолодним повітрям.
Кількість швидкостей
Регулятор швидкості повітряного потоку – дуже зручна річ. Що більше швидкостей у вашого фену, то простіше враховувати індивідуальні особливості волосся під час сушіння.
Сучасні функції фенів
Сучасні фени висушують волосся за п’ять хвилин, менше його псують і не дають електризуватися.
Щоб обрати хороший фен, стилісти рекомендують уважніше вивчити їхні додаткові функції. Розповімо про ці функції докладніше.
● Іонізація
Іонізатор запобігає електризації волосся, а завдяки ефекту антистатика зберігає волосся блискучим і здоровим.
● Зйомний повітряний фільтр
Важлива функція для практичних жінок! З таким фільтром простіше витрушувати з фену пил, який потрапив в нього, а це значно продовжує термін його служби.
● Датчик контролю вологості
Принцип його роботи досить простий. Датчик стежить за рівнем зволоженості волосся і автоматично знижує потужність потоку повітря, якщо воно починає пересихати.
● Інфрачервона лампа
Фен з інфрачервоною лампою сушить волосся за низької температури і вдвічі швидше, тому воно менше травмується.
● Обдув холодним повітрям
Волосся біля корінців можна сушити гарячим повітрям, а решту – холодним, щоб не пошкоджувати його.
● Сенсорне увімкнення
Сенсорна система сама регулює роботу фену, залежно від того, опускається він (пристрій автоматично вимикається) або піднімається (вмикається). І жодних зайвих кнопок!
● Озонова лампа
Сушіння повітрям, насиченим озоном, має потужний лікувальний ефект. Під його впливом прискорюється утворення захисного шару волосся, продовжується термін збереження кольору фарбованого волосся і навіть зменшується кількість лупи.
Огляд найнеобхідніших насадок для укладання
Першокласний результат укладання залежить від насадки фену, яку ви використовуєте.
● Вузький концентратор
Ця насадка входить до комплекту майже всіх фенів. Розмір стандартного концентратора 50-74 мм в довжину і 60-90 мм в ширину. За рахунок своєї форми він дозволяє спрямовувати потік повітря саме на тіпасма, які потребують сушіння. Концентратор допомагає створювати найрізноманітніші зачіски: гладенькі локони, завивку довгого або укладку короткого волосся.
● Дифузор
Універсальна річ, за допомогою якої можна додати об’єму будь-якому волоссю, сформувати локони на кучерявому, або ж домогтися ефекту недбалості. Через невеликі отвори в насадці повітря розподіляється рівномірно, дозволяючи дбайливо просушити волосся біля самих коренів.
● Брашинг
Це кругла щітка з пластиковими зубчиками або натуральними ворсинками. На довгому волоссі перукарі з її допомогою формують «голлівудську хвилю», на короткому – створюють об’єм біля коренів.
● Гребінець
Насадка-гребінець краще справляється з волоссям довжиною нижче плечей. Завдяки їй можна згладити пухнасте і скуйовджене волосся, локони стають прямими, рівно спадають і виблискують на світлі.
Придбати ідеальний фен для свого волосся ви зможете ТУТ.
АССОЛЬ – техніка для всієї родини ♥